Mahabarat RPG Action Puzzle

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Saby.Org
Çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bu oyunu mutlaka oynamalısınız.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu oyun küçük yaş çocuklarına göre düzenlenmiştir. Onların zihinsel gelişimini hızlandırmak ve sosyal gelişimine yardımcı olmak için üretilen bu mükemmel oyun sayesinde çocuklar vakitlerini artık çok daha güzel geçirecekler. Her gelişim alanına destek olmak için üretilen bu oyunda pek çok bulmaca vardır. Bu bulmacaları çözmeye çalışan çocuklar bilişsel gelişimlerini de hızlandırmış olacaklar. Kendi gelişimlerine katkı sağlayan bu oyunu oynarken çocuklar çok eğlenecekler. 

Çocukların zeka seviyelerine göre zorluk seviyesi arttırılıp azaltılan bulmacada iki kişi karşılıklı oynayabilmektedir. Bu bulmacada savaş yapacak iki kişi ekranda belirir ama bu insanlar oyunda hiç savaş yapmazlar oyun içinde belirlenen kurallar ile oyundaki iki kişi karşılıklı bulmaca çözer ve oyunun kazananı bu şekilde belirlenir. Siz de çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız bu oyunu mutlaka ona oynatmalısınız ve onun boş zamanların da daha faydalı zaman geçirmesini sağlaya bilirsiniz.

Her yaş grubuna ayrı bir bölümü olan bu oyuna siz de hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu programı istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolaylıkla oynama şansına sahip olacaksınız. Siz de çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız bu oyunu hemen indirmelisiniz. 

Daha Fazla Göster
Mahabarat RPG Action Puzzle indir